Monday, November 20, 2017

Meil on sõpru!

Meil juhtus midagi toredat! Saime Facebookis 100 meeldimist täis. Jepikajee- juhhuuuu!
Selle peale panin kohe (kaks päeva hiljem) facebookis loosi veerema. Seisma jääb 15. detsember ja keegi saab endale oma soovide järgi kauni unenäopüüdja. Ma sain mõned päevad tagasi hunniku rõngaid ka kätte. Nii et üsna pea hakkab riburadapidi uusi ja huvitavaid püüdjakesi valmis saama. Homme hakkavad 2 püüdjakest Kanada poole rändama ja mulle jääb kappi ainult 4 hea-une-rõngast omanikke ootama. 

Ma olen lõpuks ometi valmis saanud ka midagi peale unenäopüüdjate.
Ostsin juba väga ammu lõuendi valmis, et Kiirast pilt maalida. Sellest ajast peale Härr Tamm muudkui tänitab, et miks ma pole Kiirast pilti ära teinud. Ah et miks`? Kui ma midagi teen (eriti kui ma joonistan või maalin), siis ma tahan selle asja teha ära algusest lõpuni ja ilma segajateta. Elisega pole see siiani väga võimalik olnud. Nüüd paistab, et ON VÕIMALIK. 
Nii võtsingi kätte ja tegin isadepäevaks pildi valmis. Kui nüüd arvestada, et ma maalin umbes korra aastas, siis sai kohe üsna korralik ja peaaegu et Kiira moodi kohe.

Veidi pean veel parandus- ja täiustustöid tegema. Taust on määäh ja Kiiral on tegelikult korralik "mask".
Pilt ripub esikus. Et meil on esik ja elutuba avatud, siis diivanilt paistab ilusti koguaeg ära. :) Ülejäänud esik tahaks nüüd veidi stiili juurde saada. Eks kunagi...

Ja siis tellisime veel Elisega issile Kukupesast postri. Mul õnnestus see skoorida 50 protsendilise alega (BUUJEEE)!

Et meil on köök niijube kitsas, siis pole väga mõtet seinale midagi riputada, sest nohh- me lihtsalt nühiksime selle sealt kohe maha. Selle postriga teadsin aga kohe, kuhu see panna. 


Ma kõik kenasti mõõtsin ja arvutasin, et ikka poster korralikus mõõdus oleks, aga lõpuks panin ikka veidi mööda. Nimelt oleks pidanud postri suurema võtma ja siis ülevalt ja alt valge osa ära lõikama- tekst oleks palju suurem ja kihvtim. Aga nii palju viitsimist mul ei olnud, et hakata uurima, kas vahetada saaks (ja olgem ausad- mul püsiv sissetulek hetkel puudub ja iga sent on arvel).


Ma magasin viimane öö kehvasti. Täna vist peaks kapist ühe unenäopüüdja laenama ja äkki ehk kunagi ka endale ühe hea une rõnga valmis tegema.

No comments:

Post a Comment

Jälgi meid ka edaspidi